AKTUALNOŚCI ] [ KĄCIK ADOPCYJNY ] [ ADOPCJE POZA AZYLEM ] [ WIRTUALNE ADOPCJE ] [ ZWIERZAKI ADOPTOWANE ] [ FUNDACJA ŚW FRANCISZKA ]
POTRZEBNA POMOC ] [ GALERIA ZDJĘĆ ] [ PODZIĘKOWANIA ] [ ZGUBIONO - ZNALEZIONO ] [ AZYL I JEGO MIESZKAŃCY ] KONTAKT ]


WSPOMÓŻ AZYLSERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRYM NIEOBOJĘTNY JEST LOS BEZDOMNYCH ZWIERZĄTLISTOPAD 2022

Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty Bednarskiej - nauczycielki w Szkole Podstawowej nr 303 im. Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Koncertowej 8 za zorganizowanie zbiórki i przekazanie 12 listopada 2022 darów do naszego Azylu. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.
Zbiórka trwa nadal.


GRUDZIEŃ 2018

Serdecznie dziękujemy Państwu Marcie i Marcinowi Włodarczyk za karmę dla naszych zwierzaczków, zebraną z okazji Ślubu w dniu 18.08.2018 r.
Pani Marta i Pan MarcinWirtualnymi Opiekunami kota Alika, a teraz tym przepięknym gestem wspomogli nas ponownie :)
Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia oraz miłości na nowej drodze życia!


PAŹDZIERNIK 2018

Składamy serdeczne podziękowania dla Pani Anny i Pana Michała za smakołyki dla naszych podopiecznych, zgromadzone z okazji Ślubu w dniu 25.08.2018 r.
Młodej Parze o wielkich sercach życzymy samych szczęśliwych dni na nowej drodze życia :)
Dziękujemy!


STYCZEŃ 2018

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Ciesielskim, ze Sklepu "JARZYNKA" z Ursynowa, za pomoc dla naszych podopiecznych, za wielkie serca i wrażliwość na nieszczęścia porzuconych zwierząt.
Dziękujemy z całego serca !


WRZESIEŃ 2017

Składamy gorące podziękowania dla Państwa Martyny i Piotra Cecotka za zbiórkę funduszy na karmę i leki dla podopiecznych naszej Fundacji, przeprowadzoną wśród Gości weselnych, w dniu Ślubu 16.09.2017 r.
Gratulujemy i życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia !


SIERPIEŃ 2017

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Państwu Zuzannie i Konradowi Zabłockim za pomoc dla naszych zwierzaczków w postaci zbiórki karmy przeprowadzonej z Okazji Ślubu w dniu 15.07.2017 r.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !


Składamy serdeczne podziękowania dla Sary Jakończuk oraz jej Rodziny i Przyjaciół za dary dla naszych podopiecznych :) Sara to nasza wieloletnia wolontariuszka, pomaga nam od dziecka. Niedawno obchodziła 20 urodziny i z tej Okazji poprosiła swoich Bliskich, by zamiast kupować prezenty dla niej, wspomogli karmą nasze kotki. Jesteśmy pełni podziwu, wdzięczności i uznania za tak wspaniałą inicjatywę. Ogromnie dziękujemy za przekazane jedzonko !
DZIĘKUJEMY !!!


LIPIEC 2017


Kierujemy serdeczne podziękowania do Firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego za ogromne zaangażowanie w zorganizowanie pomocy rzeczowej oraz wkładu pracy na rzecz podopiecznych naszej Fundacji.
DZIĘKUJEMY !!!
Dziękujemy również za udostępnienie zdjęć.


SIERPIEŃ 2016

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Państwu Wirginii i Jarosławowi Idczak za karmę dla naszych zwierzaczków, zebraną wśród Gości weselnych w dniu Ślubu 19.08.2016 r.
Pani Wirginia i Pan Jarosław przed rokiem adoptowali od nas wspaniałego kocurka Prążka :) Jak widać nie zapomnieli też o innych mieszkańcach Kociego Azylu :)
Gratulujemy i życzymy cudownych wspólnych lat oraz wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia !


Składamy gorące podziękowania Państwu Karolinie i Michałowi Madrak za zbiórkę karmy dla naszych podopiecznych, przeprowadzoną wśród Gości weselnych w dniu Ślubu 13.08.2016 r.
Pani Karolina i Pan Michał są szczęśliwymi posiadaczami dwóch kotek adoptowanych z naszego Azylu - Zytki i Małej :) (na jednym ze zdjęć Zytka sprawuje nadzór nad prezentami) ;)
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !


LIPIEC 2016

Pragniemy z całego serca podziękować Państwu Angelice i Łukaszowi Złotkowskim za zbiórkę dla naszych podopiecznych, przeprowadzoną w dniu Ślubu 16.07.2016 r.
Państwo Młodzi wyszli z przepiękną inicjatywą i poprosili swoich Gości, by zamiast kwiatów przekazywali datki na karmę dla mieszkańców Kociego Azylu :)
Gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń na nowej drodze życia!


Pragniemy złożyć wielkie słowa uznania Pani Karolinie Klimeckiej za wykonanie sesji zdjęciowej naszym podopiecznym :)
Serdecznie dziękujemy za serce, troskę, zaangażowanie i poświęcony czas !
Powyżej widzicie małą próbkę tego, co Pani Karolina wyczarowała ;)


Kierujemy serdeczne podziękowania
do Fundacji BGK
za dary rzeczowe dla mieszkańców Kociego Azylu, przekazane w ramach Programu "Wolontariat jest Super! 2016" i Projektu "Kocie Harce i Swawole". Nasze zwierzaczki otrzymały m.in. przepiękny drapak, maty grzewcze, zapas mleka Gimpet i inne.
Szczególne podziękowania składamy wolontariuszkom Fundacji - Paniom Beacie Kumanek, Danucie Kędzierskiej, Karolinie Świstak i Grażynie Zielonkiewicz za wielką pomoc, zaangażowanie, życzliwość i serca okazane naszym kotkom :)
W imieniu naszych miauczących podopiecznych - dziękujemy !!!


Pragniemy serdecznie podziękować Organizatorom i Uczestnikom Tattoo Jam Radom 2016, a w szczególności Studiom:
- CrM Bodymodifications
- Children Of The Grave
- New Ink Order Tattoo Studio Preston
za wielką wrażliwość i bezinteresowną pomoc dla naszego przytuliska. Dzięki Waszemu wsparciu i dobrym serduszkom mogliśmy wykupić leki dla kociaczków :) Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że los tych małych istotek nie jest Wam obojętny.
DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!


CZERWIEC 2016

Składamy serdeczne podziękowanie Kierownictwu i Zespołowi Pracowników CrM Bodymodifications za chęć niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom i za wsparcie dla naszego przytuliska. Klientom Studio bardzo dziękujemy za przyniesioną karmę.
DZIĘKUJEMY!!!


MAJ 2016

Składamy serdeczne podziękowania nowożeńcom - Państwu Ewelinie i Martino Battara za karmę, żwirek i zabawki dla naszych podopiecznych zebrane w dniu Ślubu 25.05.2016 r.
Państwo Młodzi zwrócili się do swoich Gości z prośbą, aby zastąpić prezenty i kwiaty karmą dla zwierząt.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !


WRZESIEŃ 2015

Serdecznie dziękujemy Państwu Annie i Markowi Ignatiuk za dary dla naszych podopiecznych, zebrane w dniu Ślubu 29.08.2015 r.
Pani Anna i Pan Marek przed rokiem adoptowali z naszego Azylu czarnego kocurka Diablika (na zdjęciu z przyszywanym bratem Foxem).
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Składamy gorące podziękowanie Państwu Annie i Markowi Rakowskim za zbiórkę karmy dla naszych zwierzaczków, zorganizowaną z Okazji Ślubu w dniu 29.08.2015 r.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


LIPIEC 2014

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Beacie i Kamilowi Budzyńskim za zbiórkę karmy dla podopiecznych naszego Azylu, przeprowadzoną w dniu ślubu 21.06.2014 r.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


PAŹDZIERNIK 2013

Serdecznie dziękujemy Państwu Agnieszce i Andrzejowi Kędzierskim za zbiórkę karmy dla podopiecznych naszej Fundacji. Zbiórka została zorganizowana z okazji ślubu, w dniu 6.07.2013 r.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


STYCZEŃ 2013

Do końca myślała o kotach…
Zmarła Mirka Ludwicka - pedagog i wielki miłośnik zwierząt, oddana bezgranicznie naszemu Azylowi.

Wzruszający jest fakt, że nawet w ciężkiej chorobie prosiła zięcia aby adoptował kota - ale tylko z Kociego Azylu. Wybór padł na kotkę Ismenę.

W szkole, w której uczyła, co roku organizowała zbiórki karmy. Potrafiła wpajać dzieciom i młodzieży troskę o zwierzęta. Uwrażliwiała młode pokolenie na los istot najbardziej pokrzywdzonych. Troszczyła się bardzo o nasze zwierzęta.

Dzwoniła, aby powiadomić o zorganizowanej pomocy i cieszyła się bardzo, że maluchy nie będą głodne, że będą miały karmę. Brakować nam będzie człowieka tak bardzo oddanego innym…

Pogrzeb odbędzie się 23.01.2013 r. o godz. 13.00 w Domu Pogrzebowym na Powązkowskim Cmentarzu Wojskowym.
CZERWIEC 2012

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Dorocie i Szymonowi Wilk za zbiórkę karmy dla podopiecznych Kociego Azylu, zorganizowaną w dniu ślubu 16.06.2012 r.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


KWIECIEŃ 2012

Serdeczne podziękowania dla świetnego lekarza weterynarii Macieja Czajki i jego współpracowników z lecznicy BOLIŁAPKA - za pełen poświęcenia profesjonalizm w ratowaniu naszych małych braci.


MARZEC 2012

Podziękowanie dla firmy Mars Polska.
Cieszymy się, że zostaliśmy wytypowani przez Waszą Firmę jako jedno z 20 schronisk w Polsce i że nasza praca polegająca na ratowaniu życia i zdrowia bezdomnych zwierząt jest doceniana przez Waszych klientów. Serdecznie dziękujemy, gdyż pomoc Państwa jest nieoceniona w utrzymywaniu tak dużej ilości zwierząt, trafiających pod naszą opiekę.


STYCZEŃ 2012

Serdecznie dziękujemy Państwu Annie i Kamilowi Jasińskim za zbiórkę funduszy dla naszych podopiecznych, przeprowadzoną w dniu ślubu 26 grudnia 2011 roku.
W roku 2010 Państwo Anna i Kamil adoptowali z naszego Azylu kotka Henia.


GRUDZIEŃ 2011

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Pakule z firmy Enzo Estetic Piaseczno (www.enzosklep.com, www.enzo-salon.com) za zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek dla Azylu.

Pobierz ulotkę: Plik PDF (poniżej 1 MB)


Fundacja Św. Franciszka - "Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom" serdecznie dziękuje Pani Anicie Kiermeier, prowadzącej ośrodek opieki dla kotów w Freising, w Niemczech, za wspaniałe dary dla naszego Kociego Azylu, które przekazała nam w Pani imieniu Pani Katarzyna Jarecka – Niemczycka.

Die St. Francis Stiftung - "Helfen Sie Tieren - unseren kleinen Brüdern" dankt Frau Anita Kiermeier, der Leiterin einer Katzenstation in Freising / Deutschland, herzlich für die Gaben für unser Katzenasyl, die uns in ihrem Namen von Frau Katarzyna Jarecka – Niemczycka überreicht wurden.Serdecznie dziękujemy Państwu Dorocie i Jakubowi Wrzoskom za zbiórkę funduszy na zakup karmy dla naszych podopiecznych, zorganizowaną z okazji ślubu w dniu 3 września 2011r.


WRZESIEŃ 2011

Serdecznie dziękujemy Państwu Annie i Piotrowi Małeckim za wpłatę na karmę dla naszych kotów z okazji ślubu 03.09.2011.
Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;-)
LIPIEC 2011

Składamy serdeczne podziękowania Miniusiowi za uzbierane pieniążki dla kotów, które zostały przekazane na Azyl. Dziękujemy również Pani Oldze za przesłane leki.
STYCZEŃ 2011

Dziękujemy serdecznie Pani Grażynie Kwintal z Willow Springs/Chicago USA, Pani Barbarze Choroszy z Chicago USA oraz Pani Barbarze Ksepko wraz z grupą miłośników zwierząt z Apteki Natural Beginnings za zorganizowanie pomocy finansowej.
LISTOPAD 2010

Serdeczne podziękowania dla Pani Jacqui Porter ze Szkocji za przelew w kwocie 600 zł jako wsparcie dla Azylu za pomoc w znalezieniu nowego domu dla dwóch kotów.
Special thanks to Ms. Jacqui Porter from Scotland for a transfer in the amount of 600 PLN to support our shelter for help in finding a new home for two cats.
LIPIEC 2010

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Boratyńskiej i Pana Kamila Jasińskiego za dary dla naszych podopiecznych.
CZERWIEC 2010

Pięknie dziękujemy Pani Marii i Pani Annie z Konstancina za długoletnią pomoc,
wielkie serce i ratowanie Azylu w trudnych momentach.
MARZEC 2010

Pięknie dziekujemy za dary przekazane przez Panią Alicję Górnik w imieniu organizacji holenderskiej Dierenhulp Zonder Grenzen (Pomoc Zwierzętom bez Granic).

Pragniemy podziękować z całego serca rodzinie, przyjaciołom i znajomym śp. Pani Krystyny Rączkowskiej-Depko, którzy dokonali darowizn na rzecz naszej Fundacji zamiast zakupu kwiatów na Jej pogrzeb.


ROK 2009 i lata wcześniejsze


Pięknie dziękujemy darczyńcom z Forum "Koty - nasz mały koci zakątek" za grudniową wizytę i zbiórkę karmy dla naszych podopiecznych.Serdecznie dziękujemy za darowiznę Śp. Joanny Popławskiej, zgodnie z jej ostatnią wolą.Dziękujemy z całego serca Członkom Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich-Leśnych „Agnar”
oraz Pani Małgorzacie Bartoszewskiej za darowiznę karmy dla kociąt,
zakupionej z pieniędzy ze sprzedaży toreb i miseczek z logo Klubu.Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi American School of Warsaw w Bielawie za wyrażenie zgody na zorganizowanie stoiska Azylu oraz zbiórki datków w dniu 26 września 2009 r. w trakcie PTO BBQ event.

Bardzo dziękujemy Pani Izabelli Kostrzewskiej oraz jej córce Louisa Kostrzewski za zorganizowanie pięknego stoiska z materiałami na temat Azylu, własnoręcznie wypiekanymi ciastami zorganizowania zbiórki w American School of Warsaw w Bielawie w dniu 26 września 2009 r. w trakcie PTO BBQ event - pikniku z udziałem nauczycieli, uczniów szkoły oraz ich rodzin.Pięknie dziękujemy Państwu Katarzynie i Juliuszowi Sosin za darowaną karmę, zakupioną za pieniądze zebrane od gości zamiast kwiatów w trakcie uroczystości zaślubin w dniu 29 sierpnia 2009 r.
Życzymy spełnienia marzeń na nowej drodze życia !
Bardzo dziękujemy gościom Państwa Sosin, dzięki którym udało się zebrać środki na karmę.Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy nas wspomogli finansowo podczas akcji "Zapłata za gaz".
Dzięki Wam Azyl funkcjonuje nadal.
Linki: 1, 2.Bardzo dziękujemy pracownikom i współpracownikom HYPERmedia sp. z o.o.
HYPERmedia - interactive agency (Isobar),
oraz Pani Katarzynie za zbiórkę karmy, dobre serce i życzliwość okazaną naszym podopiecznym.Bardzo dziękujemy Magdalenie i Krzysztofowi z Ursynowa za karmę przekazaną zwierzętom z Azylu,
zebraną w trakcie uroczystości zaślubin.
Życzymy wiele szczęścia na nowej drodze życia :-)Dziękujemy Panu Pawłowi Szklarskiemu, fanowi Kasi Kowalskiej, za pomoc przy prowadzeniu
trudnych interwencji i transporcie zwierząt oraz za wrażliwość i zrozumienie dla problemów Azylu.Składamy serdeczne podziękowania:
Pani Milenie Łakomskiej, dzięki której odbyła się impreza w dniach 20-21.06.2009 r. w Podkowie Leśnej w Kawiarni Mili Moi, której jest właścicielką, naszej wolontariuszce Dagmarze za wielką pomoc i zaangażowanie i reprezentowanie Azylu, jej koleżankom, które przekazały na rzecz Azylu swoje prace, cała kwota z ich sprzedaży wsparła Azylowe kociaki - Ani , organizatorce imprezy, która przekazała do sprzedaży kubki i miseczki ręcznie malowane w koty, Beacie, od której otrzymaliśmy dwie przepiękne kosmetyczki w konie i koty oraz Zosi, której wesołe różowe kociaki na kosmetyczkach również pomogły konstancińskim kotom, zaś dzięki Rafałowi mieliśmy do dyspozycji stoły, krzesła i wygodne kanapy do rozmów o zwierzakach.


Serdecznie dziękujemy autorom publikacji na temat Azylu – redaktorom Gazety Wyborczej Stołecznej, Super Expresu oraz innych mediów za zainteresowanie i przedstawienie naszej sytuacji.Serdeczne podziękowania uczestnikom forum „Koty –Nasz Mały Koci Zakątek” (Gazeta.pl) za życzliwość, zrozumienie oraz zbiórkę karmy, środków czystości, ubrań ,zabawek. Karma była tak smaczna, że kociaki oblizują się do teraz.Z całego serca dziękujemy Państwu Magdalenie oraz Pawłowi Netczuk za darowaną karmę i pieniądze, zebrane od gości zamiast kwiatów w trakcie uroczystości zaślubin w dniu 20 czerwca 2009 r. Życzymy spełnienia marzeń na nowej drodze życia !


Pięknie dziękujemy Państwu Magdalenie i Pawłowi Chimkowskim za karmę przekazaną podopiecznym Azylu, zebraną w trakcie uroczystości zaślubin w dniu 25 czerwca 2009 r. Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-)


Sz.P. Dłużyńskim składamy wielkie podziękowania za darowiznę pieniężną przeznaczoną na opłatę wysokiego rachunku za energię elektryczną (za okres zimowy 2008/2009) oraz wielokrotny zakup karmy i środków czystości.
Pięknie dziękujemy Pani Ewie Chećko oraz Panu Jakubowi Zarembie za regularną pomoc podopiecznym naszego Azylu.


Serdecznie dziękujemy Państwu Małgorzacie i Tomaszowi Karczewskim za wspaniały prezent - zbiórkę karmy dla podopiecznych naszego Azylu w czasie ślubu w dniu 6 czerwca 2009 r. Młodej Parze życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia. ps. Jak widać kotki od razu wykazały żywe zainteresowanie podarkami :-)
7.06.2009


Serdecznie dziękujemy użytkownikom forum rasy Alaskan Malamute za zakup 30 kg suchej karmy.

Z całego serca dziękuje Irena Jarosz oraz kocury, kotki i kocięta z Kociego Azylu.Dziękujemy Panu Robertowi Postek za pomoc przy rozwiązywaniu naszych problemów komputerowych.W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy Panu Sławkowi za darowiznę w postaci karmy.

"Po wizycie w Azylu w minioną sobotę mam w głowie zamęt :-)
Wiedziałem, że potrzebna jest pomoc ale dopiero gdy zobaczyłem te zwierzaki, przynajmniej ich część, gdy na podwórku zostałem osaczony przez koty domagające się głaskania, a potem zajrzałem do środka, uderzyło mnie jak bardzo ta pomoc jest niezbędna... Myślę szczególnie o maluchach i kotach chorych: konkretnie, co potrzeba? Jakie rodzaje karmy, ewentualnie jakieś leki ? Postaram się zaagitować moich klientów (pracuje w biurze podróży więc mam dosyć szerokie pole do działania :-)), może ktoś się da namówić na większy sponsoring ?.. Sam zawiozłem raptem 2 worki karmy, trochę dziwnie, bo z waszej strony miałem obraz schroniska jako znacznie mniejszego miejsca, z max kilkudziesięcioma kotami... Pozdrawiam, Sławek"Pani Irena serdecznie dziękuje Państwu Asi i Emilowi Bukłaha za przekazany w darze komputer.
Już wcześniej Państwo Bukłaha ofiarowali nam monitor i różne części komputerowe.
Są również właścicielami dawnego mieszkańca Azylu, pięknego kota Bryzola.
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy ! :)

"Witam.
Komputer przywiozłem w niedzielę, dołączyłem mysz i klawiaturę. Mam nadzieję, że przyda się do tej ważnej kociej sprawy. Widzę że nasz monitor się dobrze sprawuje :)
Pozdrawiamy, Asia i Emil Bukłaha"Mamy już sprawne ogrzewanie gazowe w Azylu. Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich zatroskanych o warunki życia naszych kotów.

Dramatyczny, ze względu na porę roku problem poważnej awarii pieca został rozwiązany dzięki ofiarności sympatyków Azylu oraz hojności Firmy Junkers Grupa Bosch, która ofiarowała nam żeliwny blok kotła, niezbędny do naprawy naszego pieca.

Koszty instalacji Fundacja pokryła ze środków pochodzących ze zbiórki. Naprawę wykonali specjaliści z Centrum Serwisowego Firmy Junkers. Przy okazji została również naprawiona wadliwie działająca instalacja elektryczna zasilania pieca. Nasz piec pracuje w dość trudnych warunkach i w niedalekiej przyszłości konieczna będzie jego wymiana na nowy. Firma Junkers zaproponowała nam odsprzedanie po korzystnej cenie pieca po ekspozycji w przyszłym roku. Jego zakup będzie częściowo sfinansowany z tegorocznej zbiórki. Wszystkim ofiarodawcom, ludziom wielkiego serca, którzy tak licznie odpowiedzieli na nasz apel składamy gorące podziękowania. Ponieważ tylko kilka osób podało piec jako cel wpłaty, a lista ofiarodawców, którzy wsparli Azyl jest dość długa, postaramy się w najbliższym czasie wymienić wszystkich, którzy dokonali wpłaty w okresie od ogłoszenia zbiórki do chwili obecnej.Pani Irena wraz z podopiecznymi gorąco dziękuje Pani Katarzynie Kielak za wsparcie w postaci karmy :)Serdeczne podziękowania dla Pani Moniki Chludzińskiej za wsparcie finansowe i darowiznę w postaci karmy :)W imieniu Pani Ireny serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Nowosielskiemu za darowiznę w postaci karmy dla naszych podopiecznych w ilości 210 kg ! Brawo ! :)


W imieniu Pani Ireny i podopiecznych składamy gorące podziękowania dla uczniów klasy V a Szkoły Podstawowej Nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie Alberta Litewka i Kamila Sędłaka za darowiznę w postaci uzbieranych pieniążków z własnych kieszonkowych :)
Brawo !


Serdeczne dziękujemy Pani Aleksandrze Ryszawa, pracownicy sklepu "Kakadu", za karmę dla naszych podopiecznych


Mamy już pralkę, a nawet dwie
Z całego serca dziękujemy Pani Majce za podarowanie znacznej sumy pieniędzy, za które mogliśmy zakupić nie tylko tak bardzo nam potrzebną pralkę, ale także sporo specjalistycznej karmy. Dziękujemy również serdecznie Pani Marii Wciślińskiej, która również odpowiedziała na nasz apel i sprezentowała nam drugą nowiutką pralkę. Dotychczas były w Azylu dwie pralki. Jeśli jedna ulegała awarii, można było skorzystać z drugiej. Sprzęt AGD pracuje u nas intensywnie i obsługiwany jest przez wiele osób. Nic dziwnego, że często się psuje i szybko zużywa. Gdy zepsuła się poważnie ostatnia pralka, byliśmy w niemałym kłopocie. Nasza wolontariuszka, Joasia Ronda ogłosiła to na forum Miau. OdpowiedĄ była natychmiastowa, zainicjowano zbiórkę pieniędzy. Ta długa droga okazała się jednak niepotrzebna, bo Pani Majka zaoferowała kupno pralki całkowicie z własnych środków. Pralka została zakupiona i dostarczona na miejsce. Ku naszemu zdumieniu po około dwudziestu minutach zajechała przed Azyl kolejna nowiutka pralka. Tę, jak się po chwili okazało, ofiarowała nam Pani Maria, która już w ubiegłym roku obdarowała nas nową lodówką. Radości nie było końca. Mamy teraz nowy sprawny sprzęt, a to dla zwierząt i pracujących tu ludzi jest bardzo ważne.
W Azylu, jak to w Azylu, raz słońce, raz deszcz. Zazwyczaj mamy do czynienia z bardzo przykrymi sprawami, bardzo często z prawdziwymi dramatami, jakie ludzie zgotowali zwierzętom. Są także chwile radosne, gdy udaje nam się, mimo złego rokowania, uratować jakieś kocie życie. Historia z pralką jest też taka. Popsuła nam się jedna pralka, a teraz dzięki ludzkiej życzliwości i ofiarności mamy dwie. Obu Paniom raz jeszcze serdecznie dziękuję za iście królewski gest, przede wszystkim za zrozumienie i wielkie serce. Dziękuję także naszym wolontariuszom, Joasi Rońdzie, Dagmarze oraz Dominice, jak również wszystkim przyjaciołom Azylu za gotowość do niesienia pomocy.

Irena Jarosz.Serdecznie dziękujemy Pani Annie Tikhonovej z Łodzi za wsparcie finansowe przeznaczone na operację wycięcia polipa ucha u naszej podopiecznej Modelki.
Pani Anna jest również jej wirtualną opiekunką :-)Gorąco dziękujemy Pani Magdalenie Izabelli Bielickiej, redaktor naczelnej magazynu "Kocie Sprawy",
za pomoc w postaci karmy dla naszych podopiecznych :)Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam 1% Firmie "POLTEX" ze Świdnicy.Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Pani Annie Półtorak, Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 57 w Sosnowcu. Huczne obchody Światowego Dnia Kota w przedszkolu można obejrzeć na stronie: http://www.przedszkola.sosnowiec.pl - zapraszamy :)Gorąco dziękujemy Pani Marinie Nikitenko za zrobienie profesjonalnych zdjęć naszym podopiecznym potrzebnych do kalendarza Viva 2009.


Swoją nagrodę w postaci karmy przekazał dla naszych podopiecznych ten przepięknie pozujący laureat Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.
Serdecznie dziękujemy!


Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Zarębskiej za dostarczenie karmy.
PS: Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Pietrzak i pracownikom Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji za dostarczenie paczki z karmą ze sklepu Animalia.Gorące podziękowania dla Pani Dagmary i wszystkich osób z Forum Miau za zorganizowanie pomocy.Serdecznie dziękujemy Dyrekcji sklepu Kakadu w Arkadii za przekazane dary dla naszych podopiecznych :)Pani Irena składa najserdeczniejsze podziękowania Panu Maciejowi Twardowskiemu, Dyrektorowi Firmy "Artintro" za przekazanie w darze kolejnej partii folderów. Oprócz przekazanych folderów Państwo Twardowscy zaadoptowali jednego z naszych azylowych podopiecznych. Wiemy, że ten kotek miał wyjątkowe szczęście, bo trafił w dobre ręce, do kochającej zwierzaki Rodziny - ludzi z wrażliwym sercem ...Pani Irena wraz ze swoimi podopiecznymi przesyła serdeczne pozdrowienia i podziękowania nowożeńcom - Pani Magdalenie Staniewskiej i Panu Dawidowi Sieniuć za przekazany dar.
Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Mielczarek i Panu Maciejowi Gołobówowi, studentom VI roku SGGW na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, za pomoc w opiece i leczeniu trafiających z interwencji zwierząt.Gorąco dziękujemy Tymkowi Nowackiemu biorącemu udział w akcji "Akademia Charakterów" prowadzonej w szkolie przy ul. Mirkowskiej 39 w Konstancinie-Jeziornej. Tymek wziął do oswajania naszą kotkę Trusię.Serdecznie dziękujemy za karmę Whiskas Pani Annie Paczyńskiej.Serdeczne podziękowania dla Pani Adriany Rau za wsparcie finansowe! :-)Serdeczne podziękowania dla Pana Mateusza Kwietowicza ze sklepu Animalia za udzielenie rabatu na zakup karmy dla naszych podopiecznych.Gorące podziękowania dla Dyrekcji sklepu Animalia za żwirki dla naszych podopiecznych.Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy i Pana Kuby za karmę dla naszych podopiecznych !Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Charytoniuk za zabawki dla naszych podopiecznych.
To prawdziwa gwiazdkowa niespodzianka dla maluchów, które z zapałem już bawią się na całego !Pani Irena wraz ze swoimi podopiecznymi serdecznie dziękuje Pani Ewelinie Czecharowskiej i Pani Agnieszce Turek za przekazane dary i pomoc w oswajaniu półdzikich kotków.Serdeczne podziękowania dla Pani Olgi Wieczorek i Pana Łukasza Sitnika za przekazane dary dla naszych podopiecznych.Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi z Lublina za pomoc w postaci ofiarowania suchej karmy dla naszych podopiecznych.Serdeczne podziękowania dla Pani Alicji Iwickiej i Leszka Bajko za przekazane dary dla naszych podopiecznych.Pani Irena, wraz ze swoimi podopiecznymi, składa gorące podziękowania dla Państwa Moniki i Adama Daniszów, którzy regularnie wspierają nasze przytulisko przekazując różne dary.Gorąco dziękujemy Państwu Monice i Jarkowi Chludzińskim za nieustanną pomoc w postaci karmy.
Państwo Chludzińscy już nie po raz piewrszy ratują nas w ciężkich chwilach :)Bardzo dziękujemy Państwu Asi i Emilowi Bukłaha, właścicielom pięknego kota Bryzola, za podarowanie nam monitora komputerowego.Wielkie dzięki dla Państwa Marleny Saks-Miłosz oraz Adam Miłosza, którzy przekazali nam karmę dla kotów i psów, zebraną na swoim ślubie.

Wszystkiego najlepszego !Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Krystkowi, studentowi V roku SGGW na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, za nieustanną pomoc w ratowaniu zwierząt. Od dłuższego czasu Pan Tomasz codziennie przyjeżdża do naszego Azylu, by z pełnym poświęceniem udzielać pomocy trafiającym z interwencji zwierzaczkom.

Dzięki wielkiemu sercu i miłości Pana Tomasza do zwierząt wiemy, że nasi podopieczni są w dobrych rękach !Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Goler i Panu Marcinowi Antosikowi za systematyczną pomoc dla naszego Azylu w postaci gazet i karmy dla kotów !
Serdecznie podziękowania dla Pani Renaty Wrzesińskiej i Pani Grażyny Jankowskiej, które odezwały się na nasz apel o poduszkach elektrycznych dla małych kociątSerdecznie dziękujemy Pani Iwonie Małajny za strzyżenie naszych azylowych piesków.
Serdecznie dziękujemy Pani o tajemniczym nicku "basic" za zorganizowanie zbiórki karmy dla naszych podopiecznych.
Karma została przekazana w dniu 02.06.2007Serdeczne podziękowania dla Pani Marii Wciślińskiej za pomoc w postaci ofiarowania nam nowej zamrażarki :)Ponownie serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Twardowskiemu, Dyrektorowi Firmy "Artintro" za bezpłatne wydrukowanie ulotek informacyjnych oraz druków wpłaty 1%, łącznie w ilości 2000 sztuk.Serdeczne podziękowania dla Pana Mateusza Pasierbka za zbiórkę karmy dla kotów.Serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Jarosławowi Chludzińskim za dary w postaci karmy i żwirku dla naszych podopiecznych.DZIĘKUJEMY !Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Twardowskiemu, Dyrektorowi Firmy "Artintro", za bezinteresowną pomoc dla naszego schroniska poprzez przygotowanie projektu folferów i drukarni "Reprograf" za bezpłatne ich wydrukowanie.


DZIĘKUJEMY !

Witamy serdecznie,

w zeszłą sobotę, dzięki uprzejmości naszej Świadkowej, (sami nie mamy samochodu) udało nam się w końcu dostarczyć do Kociego Azylu karmę, którą nasi ślubni goście przynieśli zamiast kwiatów, podług prośby na zaproszeniu. Udało nam się zebrać ok 60 kg karmy, z czego bardzo się cieszymy, i mamy nadzieję, że się ona przyda. Zgodnie z wcześniejszą telefoniczną rozmową przesyłamy nasze zdjęcie ze ślubu.

Z pozdroweniami,
Agnieszka i Adam Biedrzyccy


DZIĘKUJEMY !

Witamy !

Zgodnie z umową przesyłamy kilka zdjęć naszych i naszych dwóch kocurków - Kici i Pyszczka. Większość zdjęć jest ze ślubu, ponieważ właśnie podczas tej uroczystości zebraliśmy karmę dla schroniska.

Pozdrowienia,
Ania i Bartek WodzińscySerdecznie dziękujemy Państwu Barbarze i Bartoszowi Brzezińskim za przekazaną karmę dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy Pani Agnieszce Ziemnickiej z Londynu, za zakup karmy dla naszego Azylu.Serdecznie dziękujemy Johny'emu Straszewskiemu oraz Ani i Piotrkowi Straszewskim za ponowne sfinansowanie drukowania ulotek na potrzeby naszego schroniska.Dziękujemy Panu Arturowi Chmielewskiemu za udostępnienie zdjęć naszych kociaków z sesji fotograficznej.BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY DZIĘKI SWOIM DAROM SPOWODOWALI, ŻE PONOWNIE MOŻEMY CIESZYĆ SIĘ SPRAWNYM ZESTAWEM KOMPUTEROWYM :)

 • Pani Joannie B. oraz Bryzolowi i Ciapusiowi.
 • Pani Beacie i jej Kocie.
 • Pani Sylwii R.
 • Pani Ewie K.

......... oraz wszystkim innym, którzy wykazali zainteresowanie.


Serdeczne podziękowania dla:

Pani Renaty Zakrzewskiej za karmę dla naszych podopiecznych.

Pani Magdaleny Stanik za stałą pomoc dla naszego schroniska.

Pana Pawła Szklarskiego, gorącego fana Kasi Kowalskiej, za pokrycie kosztów transportu i uratowanie kotów od śmierci głodowej.
Dziękujemy za wsparcie w postaci karmy dla naszych podopiecznych, oraz wsparcie finansowe, Panu Sylwestrowi Kaszlińskiemu, właścicielowi pięknego kocurka Elfa.


Dziękujemy Pani Dyrektor Sylwii Michalskiej z hipermarketu "King Cross" za zorganizowanie zbiórki na "Gwiazdkę" dla bezdomnych zwierząt z naszego schroniska.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Johny'emu Straszewskiemu za to, że mimo nawału pracy zaprojektował dla nas ulotki "Pomóż zwierzętom przetrwać zimę", a także poniósł koszty ich przygotowania do druku i papieru.

Jesteśmy również wdzięczni drukarni FOCUS za bezpłatne wykonanie 3000 ulotek.

Pełne wersje ulotki: PDF (112 KB), JPG (474 KB).

"Zwierzęta same nie powiedzą nam o swoim cierpieniu, o krzywdzie jaka je spotyka ze strony ludzi. Musimy być czuli na ich los, bacznie przyglądać się, czy wokół nas nie ma zwierząt, które potrzebują naszej pomocy, a jeśli taka sytuacja się zdarzy, bądĄmy zawsze gotowi im jej udzielić, być ich głosem w wołaniu o pomoc.
Czasami tak niewiele potrzeba, by poprawić czyjś los..."

Cytat z serwisu internetowego Kasi Kowalskiej   Wielkie słowa uznania dla utalentowanej Artystki, Kasi Kowalskiej za nieocenioną, konsekwetnie niesioną pomoc najbardziej potrzebującym, pokrzywdzonym przez los zwierzętom.
   W imieniu naszych podopiecznych pragniemy serdecznie podziękować wszystkim fanom Artystki uczestniczącym w zorganizowanej z inicjatywy Kasi na stronie Centralnego Fanklubu Artystki I-szej edycji licytacji charytatywnych.
   Bardzo potrzebowaliśmy pomocy w postaci zastrzyku finansowego; pieniądze przekazane z licytacji stanowiły ratunek dla wielu zwierząt porzuconych przez swoich właścicieli w okresie urlopowym.

   "Po raz kolejny chcę serdecznie podziękować wszystkim fanom Kasi Kowalskiej uczestniczącym w charytatywnej akcji "SOS dla zwierząt" przeprowadzonej przez Centralny Fanklub Artystki. Dziekuję również organizatorom i pomysłodawcom takich akcji. Taki zastrzyk finansowy jest dla nas niezmierną pomocą w najtrudniejszym zimowym okresie grzewczym. Cieszę się, że w tej trudnej pracy, mającej na celu ratowanie najbardziej dotkniętych przez los zwierząt, nie jestem zupełnie sama, że mogę liczyć na pomoc tych, którzy również kochają te wspaniałe zwierzęta.

Z wyrazami głębokiej wdzięczności,

prowadząca Azyl

Irena Jarosz"


   Kasia Kowalska jest nie tylko wspaniałą Artystką i piękną dziewczyną obdarzoną wielkim talentem, ale posiada również złote serce, czułe i wrażliwe na los zwierząt, które nie są w stanie przeżyć bez naszej pomocy. Mimo tego, że jest wielką gwiazdą, pozostała skromnym i dobrym człowiekiem, i między innymi za to wszyscy ją kochamy.Szczególne wyrazy wdzięczności za fachową pomoc przesyłamy
Panu doktorowi Jackowi Garncarzowi oraz Pani doktor Elwirze Buczek z
Okulistycznego Gabinetu Weterynaryjnego w Warszawie.Składamy serdeczne podziękowania ludziom, którzy odpowiedzieli na nasz apel:


 • Dyrekcji Zakładu OPOCZNO S.A. za podarowanie nam 400 m2 terakoty.


 • Pani Gabrieli Górskiej za systematyczne dostarczanie puszek dla kotów.


 • Pani Ewie Złotowskiej i Panu Markowi Frąckowiakowi za wielokrotną pomoc finansową i pomoc przy pracach hydraulicznych.


 • Panu doktorowi weterynarii, wykładowcy SGGW, Maciejowi Lenarcikowi, za wsparcie finansowe.


 • Pani Aleksandrze i Panu Marcinowi, właścicielom adoptowanego z azylu kota Edzia, za dostarczenie dwóch 14-kilogramowych worków karmy "Whiskas".


 • Pani Magdzie Zakrzewskiej za dostarczoną karmę.


 • Pani Danucie Skarbek z firmy "Canis" za przesłanie 80 kg karmy dla kotów z Węgrowa.


 • Pani Magdzie Kowalskiej, studentce Wydziału Filozofii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, za stałe sponsorowanie - zakup karmy i wsparcie finansowe.


 • Pani Dorocie Banaszek za transport oraz zorganizowanie w firmie "Agencja Reklamowa G7" zbiórki funduszy, dzięki którym mogła zakupić 45 kg PURINY, strzykawki i igły. Dziękujemy współpracownikom pani Doroty za wspaniałomyślność i okazanie serca bezdomnym zwierzętom.


 • Pani Joannie Czarneckiej za dostarczenie kilkunastu kilogramów karmy.


 • "Panience Majowej" za 15 kg PURINY i neutralizator, które zostały dostarczone przez "Animalię".


ZAMIAST KWIATÓW - KARMA I PIENIĄDZE DLA ZWIERZĄT !
 

 Serdeczne pozdrowienia i podziękowania składamy nowożeńcom - Pani Agnieszce Kubiak i Panu Przemkowi Noskowi za wrażliwe serca oraz pomoc naszym podopiecznym !

Państwo Młodzi zwrócili sie do swoich gości z prośbą, aby zastąpić prezenty i kwiaty karmą dla zwierząt.


Wielkie dzięki również dla młodej pary, Państwa Klary i Łukasza Zoll.

Cytat z korespondencji od nich:

"Czy przydadzą się Państwu także ręczniki, poszwy itp. rzeczy? Przeznaczamy również na pomoc dla Azylu pieniądze uzbierane zamiast kwiatów od naszych weselnych gości ..."

Państwo Zoll zaadoptowali również kotka z naszego Azylu.
Pan dr Dariusz Jagielski prowadzi w Azylu zajęcia dydaktyczne ze studentami III-go roku Wydziału Medycyny SGGW. Serdecznie dziękujemy Panu doktorowi za wielkie serce i pomoc, jaką okazuje zwierzętom w naszym przytulisku !


Dziękujemy Pani dr Iwonie Piechowskiej z Lecznicy przy ul. Szkolnej 24 w Piasecznie za uratowanie kota (na zdjęciach - już zupełnie zdrowy), który uległ wypadkowi samochodowemu, był w bardzo ciężkim stanie, i wielu lekarzy nie dawało mu żadnej szansy. Miał mocno zranioną głowę i wygądało na to, że również nie uda się uratować mu oka. Dzięki pełnemu poświęceniu i wiedzy Pani doktor kot cieszy się dobrym zdrowiem. Jest bardzo milusiński i pilnie poszukuje kogoś, kto da mu ciepło rodzinnego domu.
Dziękujemy Dyrekcji firmy Metsa Tissue za wsparcie naszego konstancińskiego Azylu dla bezdomnych zwierząt.AKTUALNOŚCI ] [ KĄCIK ADOPCYJNY ] [ ADOPCJE POZA AZYLEM ] [ WIRTUALNE ADOPCJE ] [ ZWIERZAKI ADOPTOWANE ] [ FUNDACJA ŚW FRANCISZKA ]
POTRZEBNA POMOC ] [ GALERIA ZDJĘĆ ] [ PODZIĘKOWANIA ] [ ZGUBIONO - ZNALEZIONO ] [ AZYL I JEGO MIESZKAŃCY ] KONTAKT ]

Fundacja Św. Franciszka "Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom"
Numer konta bankowego:
79 2490 0005 0000 4530 8664 8566
z dopiskiem: "Darowizna na rzecz fundacji"

   

(c) 2000-2002 Kasia Piwowarska, Ola Michnowicz
Kontynuacja od 2005 Wojtek Kubat, Aretuza, Ania Straszewska