AKTUALNOŚCI ] [ KĄCIK ADOPCYJNY ] [ ADOPCJE POZA AZYLEM ] [ WIRTUALNE ADOPCJE ] [ ZWIERZAKI ADOPTOWANE ] [ FUNDACJA ŚW FRANCISZKA ]
POTRZEBNA POMOC ] [ GALERIA ZDJĘĆ ] [ PODZIĘKOWANIA ] [ ZGUBIONO - ZNALEZIONO ] [ AZYL I JEGO MIESZKAŃCY ] KONTAKT ]

Telefon kontaktowy Azylu:  502-020-913


NAPISZ DO NAS

WSPOMÓŻ AZYL

ZASADY ADOPCJI ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ: LINK.

Polecamy artykuł "Uchylne okno - śmiertelna pułapka" pochodzący z magazynu "Kocie sprawy".
Można zapoznać się z nim tutaj: LINK,
natomiast zabezpieczenia okien można nabyć np. tu: LINK 1, LINK 2.

Felinoterapia, czyli kot na zdrowie: LINK.

ZWIERZAKI DO ADOPCJI
Aktualizacja: 07-07-2017


Kotka.
Czy te oczy przemówią do osoby lubiącej czytać książki w fotelu i "miziać" kota ?
Kotka, uratowana 5 lat temu, z powodu choroby swojej pani-przyjaciółki, która musiała przenieść się do pensjonatu, potrzebuje nowej przyjaznej osoby. Kotka starsza, niedosłysząca, nie drapiąca i nie gryząca, zupełnie bezbronna, jak na swój wiek zdrowa i czysta, czeka na taką OSOBĘ.
Może być dowieziona w Warszawie i okolicach. Tel. kontaktowy (najlepiej po godz. 19:00): 605-071-515.

Szczeniaczek.
Na dom czeka ostatni już szczeniaczek z rodzeństwa.
Ten przeuroczy chłopaczek ma ok. 2 m-cy, został zaszczepiony i odrobaczony.
Sama słodycz od niego bije. I jak tu się nie zakochać? ;)

Karo.
Poszukujemy dobrego domku dla młodej suczki, mamusi szczeniaczków z ogłoszenia powyżej.
Sunia, nazwana Karo ze względu na umaszczenie wokół oczu, ma ok. 2 lat i sięga do kolan. Pochodzi od 90-letniej staruszki ze wsi, która uratowała ją od śmierci. Jest odrobaczona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, a wkrótce zostanie wysterylizowana. Jest bardzo grzeczna, przyjazna i ma tak ujmujące spojrzenie. Osoba, która ją przygarnie, z pewnością zyska wspaniałego przyjaciela!

Gizmo, Gonzo i Greta.
Potrzebne domki dla trzech prześlicznych kociątek !
Dzieciaczki mają ok. 3 m-cy, zostały zaszczepione i odrobaczone. Są łagodne, spokojne, przyjacielskie i strasznie wdzięczne.
I mają tak cudowne futerka ! Nic tylko brać ;)

Matylda.
Takie oto urocze kocię poszukuje domku i kochającego opiekuna.
Matylda ma ok. 2 m-cy, została zaszczepiona i odrobaczona. Kicia jest oswojona i przyjacielska, choć przy pierwszym kontakcie może wydawać się nieśmiała. Jednocześnie to bardzo wesoła, skora do zabawy i niezwykle kontaktowa dziewczynka :)

Anastazja.
Poszukiwany domek dla takiej słodziutkiej kuleczki.
Anastazja ma ok. 2 m-cy, została zaszczepiona i odrobaczona. Jest łagodna i spokojna, wręcz lekko nieśmiała. Bardzo potrzebuje dobrego człowieka, który otoczy ją miłością i opieką.

Mariola.
Mariola trafiła do Azylu po śmierci swojej właścicielki, wraz z czwórką dzieci, którym dość szybko udało się znaleźć domy (to słynne Lotosy, Jaśminy itp.). Jest bardzo grzeczną kotką, sympatyczną i przyjazną. Potrafi korzystać z kuwetki. Ma ok. 3 lat i została wysterylizowana.

Lukier.
Lukier to brat adoptowanej niedawno Lukrecji.
Podobnie jak ona jest słodziutki, śliczny i miziasty :) Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i pieszczoty. Mamy nadzieję, że tak jak siostra szybko znajdzie dobry domek, bo bardzo na niego zasługuje. Ma ok. roku i został wykastrowany.

Dafne.
Dafne to kolejny kotek z czwórki uwolnionej z zaplombowanego mieszkania.
Jest młoda, ma ok. 2 lata i została wysterylizowana. To typowo domowa kotka, kuwetkowa, grzeczna i ułożona. Bardzo potrzebuje kochającego człowieka, który otoczy ją miłością i opieką.

Orion.
Szukamy nowego domu dla uroczego kocurka, który niedawno stracił właścicielkę.
Orion (wraz z trzema innymi kotkami) po śmierci swojej pani został uwięziony w zaplombowanym mieszkaniu. Zwierzaczki przebywały tam kilka dni bez jedzenia i wody. Dzięki wspólnej interwencji naszej Fundacji i Policji udało się uwolnić całą czwórkę i zapewnić jej opiekę. Wiek Oriona został oszacowany na ok. 4 lata. To bardzo przytulaśny, lubiący kontakt z człowiekiem chłopaczek. Chętnie się ociera i mizia. Jest też nauczony manier, bezbłędnie korzysta z kuwetki. Wykastrowany.

Julian.
Julian to nasz wychowanek, przebywa u nas od maleńkiego i niestety do tej pory nie udało mu się znaleźć domu. Ma ok. 10 m-cy, został zaszczepiony, odrobaczony, a także wykastrowany. Jest bardzo fajnym chłopakiem, przyjaznym, strasznie miziastym i bardzo spragnionym własnego, kochającego na zawsze domku. Nie pozwólcie mu już dłużej czekać!

Kazik.
Kazik to uroczy kocurek, o nieco specyficznym usposobieniu.
Lubi kontakt z człowiekiem i chętnie prowokuje do zabawy. Jednak zabawa w jego wykonaniu najczęściej polega na podgryzaniu i zaczepianiu łapeczką, a kiciek jeszcze nie do końca ma w tym wyczucie. Poza tym jest naprawdę kochany :) Ma ok. 8 m-cy, został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Elwira
i Elmo
.Szukamy domków dla prześlicznych kociaków lub wolontariuszy chętnych do ich oswajania. Maluchy mają ok. 6 m-cy, zostały zaszczepione i odrobaczone. Są jeszcze trochę nieufne, ale cały czas pracujemy nad ich socjalizacją. Elmo obecnie przebywa w domu tymczasowym i zrobił już ogromny postęp. Z każdym dniem nabiera większej ufności, daje się głaskać i wyraźnie sprawia mu to przyjemność. Dogaduje się z innymi kotami, korzysta też z kuwetki. Elwira niestety wciąż pozostaje wycofana, będzie potrzebowała trochę więcej czasu.

Alina i Alex.
Cudowne rodzeństwo szuka dobrych domków ! Dzieciaki mają ok. roku, zostały zaszczepione, odrobaczone i wysterylizowane/wykastrowane. Są totalnymi przylepkami, uwielbiają pieszczoty i potrafią nachalnie się o nie dopominać. Są przy tym tak potwornie słodkie, że wszyscy zawsze im ulegają :)

Kici Kici.
Poszukiwany dom i kochający opiekun dla uroczego kocurka !
Kiciuś ma ok. roku, został zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Jest łagodny, grzeczny i spokojny. Czasem bywa nieśmiały, ale chętnie się ociera i daje głaskać. Ktoś przygarnie bidulka ?

Blanka.
Cudowna koteczka szuka dobrego domku ! Blanka jest młodą, ok. dwuletnią kotką, o wspaniałym usposobieniu. To ogromna pieszczocha, bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, czasem bywa wręcz namolna ;) Wysterylizowana. Piękna i wdzięczna – ideał !

catline.gif (4300 bytes)


AKTUALNOŚCI ] [ KĄCIK ADOPCYJNY ] [ ADOPCJE POZA AZYLEM ] [ WIRTUALNE ADOPCJE ] [ ZWIERZAKI ADOPTOWANE ] [ FUNDACJA ŚW FRANCISZKA ]
POTRZEBNA POMOC ] [ GALERIA ZDJĘĆ ] [ PODZIĘKOWANIA ] [ ZGUBIONO - ZNALEZIONO ] [ AZYL I JEGO MIESZKAŃCY ] KONTAKT ]

Fundacja Św. Franciszka "Pomóż zwierzętom - naszym małym braciom"
Numer konta bankowego:
38 10600076 00004048 30197758
z dopiskiem: "Darowizna na rzecz fundacji"

  

(c) 2000-2002 Kasia Piwowarska, Ola Michnowicz
Kontynuacja od 2005 Wojtek Kubat, Aretuza, Ania Straszewska